| Alin4uuu a întrebat:

Allview A4 All e un telefon bun? dau funda raspundeti urgent mersi

Răspuns Câştigător
| dari99 a răspuns:

Am si eu un Allview P5 mini la 6 milioane care merge excelent si al am de 3 ani si nu a avut defecte. majoritatea sunt bune pentru pretul lor.Este o alegere destul de buna si la pretul asta este super tare plus ca are procesor de 1 GHz Aici poti afla mai multe http://www.allview.ro/index.php?id=1337

7 răspunsuri:
| shoter97 a răspuns:

Este un telefon foarte pentru pretul care il are!
Am si eu Allview p5 mini si functioneaza perfect!

| ReusxD a răspuns:

Cam tot ce e pro si contra am scris la respectivele rubrici. Singurul inconvenient este memoria flash mica. In rest, raportul calitate/pret este foarte bun. Un entry-level care isi merita cei 330 de lei din plin.
Camera este de 2 Mp, dar face poze destul de bune.
La 330 de RON la liber, telefonul este mult mai mult decat speram.
Pro: - Pret foarte bun
- Aspect placut
- Ecran de 3.5 inch, marisor pentru ce pret are
- Calitatea afisajului nesperat de buna
- Se aude bine
- Se misca repede pentru 256 mb ram
- Bateria tine 1 zi (utilizare intensa), 2 zile (utilizare normala) si probabil mai mult in stand-by (nu am incercat)
- Dual sim
Contra: - Memorie flash putina, nu poti instala prea multe aplicatii care nu suporta mutare pe SD Card
- Aplicatii preinstalate pe care nu le doresc si, pe care, fara root nu le pot sterge
- Uneori mai sta putin sa se gandeasca, dar la 256 Mb RAM e de asteptat

Fundă?

| Alin4uuu explică (pentru ReusxD):

Ai dat copy paste de pe eMAG

| ReusxD a răspuns (pentru Alin4uuu):

Păi,şi alŢii fac tot aşa.

| supermamici a răspuns:

Allview scoate telefoane bune si ieftine, este OK, uite un review la Allview p4 duo aici: http://timez.ro/telefon-allview-p4-duo/

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este un telefon BUN şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/a4all/specificatii/

Toate cele bune.

| Treistariustar a răspuns:

Da este un telefon bun http://bit.ly/1zFZ9YB