| Erzaa a întrebat:

Allview a4 sau Samsung galaxy i9001 S plus? De ce?

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Buna! Samsung galaxy S plus, pentru ca: bateria e mai buna, procesor mai bun, timp vorbire mai mare, ecran mult mai bun, memorie mai mare si multe altele. Androidul este cam slabut, si la Allview la fel.

| Intrebarilemele26 a răspuns:

Categoric Samsung. Incepand de la. Marime display 4. 0inch cu SUPER AMOLED. Are o camera satisfacatoare, cu touch focus de 5mpx filmeaza HD 720 30fps. Procesor bun 1, 4Ghz. Il gasesti in varianta de 8 sau 16 GB memorie interna, cu slot de card pana la 32 de GB. Este un telefon bun la pretul lui. Nu-mi pot da cu parerea despre pret, deoarece fiecare agentie il vinde mai ieftin sau mai scump, desii nu cred ca pretul depaseste mai mult de 1200 lei nou din magazin.