| iuli000 a întrebat:

Allview a4alll. care ii sunt aplicatiile de pe el. doar daca il aveti spuneti. nu vreau sa copiati.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Allview A4All are următoarele aplicaţii preinstalate : ES File Explorer, Bitdefender Mobile Security, OfficeSuite Viewer, Gameloft live, ES Task Manager, MultiLing Keyboard, Wonder ZOO, Manager de teme, etc.

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Andy88 a răspuns:

Are Bitdefender Premium, Es file explorer, Es file task manager chestii de la Google (Gmail, Google Maps...etc.). Eu nu am copiat de nicaieri! I-am luat telefonul lui fratemiu...Il are de 2zile si nu a bagat nici o aplicatie. Funda?