| alex9480 a întrebat:

Ce spuneti despre Allview v1 viper? este un telefon bun? merita sa-l cumpar? P.S. nu vreau reviewuri de pe alte siteuri, vreau parerea voastra, daca il aveti, cu atat mai bine.

Răspuns Câştigător
| SorinLebron1981 a răspuns:

Nu il detin eu ci un prieten. Pot sa iti mai zic ca si Allview p5 quad e bun doar ca e cu 100 lei mai scump parca.

5 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Este un telefon pe care il recomand cu incredere :)
http://bit.ly/19V3e00 (link generat de conversion marketing)

| oldschoolrom a răspuns:

Si eu detin acest telefon, dar camera este foarte slaba, face niste poze mai slabe ca Allview P5 Alldro, pe care l-am avut inainte sa il cumpar pe acesta. In rest, este rapid si merita banii.

| SorinLebron1981 a răspuns:

Normal ca e bun. Bateria tine mai mult decat la S3. http://bit.ly/1dyQV4Y (link prin afiliere)

| alex9480 explică (pentru SorinLebron1981):

Deti acest telefon? de unde stii acest lucru?

| SorinLebron1981 a răspuns (pentru alex9480):

Nu il detin eu ci un prieten. Pot sa iti mai zic ca si Allview p5 quad e bun doar ca e cu 100 lei mai scump parca.

| IulianLiviu96 a răspuns:

Detin acest telefon si sunt foarte multumit de el. Singurele chestii care m-au deranjat pana in prezent( il am de vreo 2 saptamani) este ca bateria nu tine mai mult de 1( cu net, jocuri, filme, muzica - tine si 2 zile cu utilizare ceva mai redusa- convorbiri, jocuri, cateva aplicatii). Un alt lucru care m-a deranjat la el este ca la inceput, dupa ce am instalat o multime de aplicatii s-a cam bolcat, dar dupe un restart merge totul ok - eu zic ca e destul de normal sa se blocheze daca il soliciti foarte mult. Lucrurile care mi-au placut la el sunt: design-ul ( seamana cu Samsung s3, si multi au zis ca e Samsung pana au vazut marca), camera ( filmeaza ful hd, poze destul de bune), android 4.2.1( super bun). In conculzie iti recomand sa cumperi acest telefon deoarece la pretul care il are e foarte bun! Bafta!