| j1NNNx a întrebat:

Am activat optiunea de date de la Orange pentru 5€ credit si am primit doar 2GB net. La optiunea voice adica net si minute am primit nelimitat si net mult mai mult. Care este smecheria? Eu ma gandeam ca iau macar 50GB net fiind fara minute

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Cum activez opțiunile de internet pentru cartela mea Orange PrePay?
Optiunile cu trafic de internet inclus - prin mesaj scris la numărul 321, cu fiecare cuvânt cheie specific, astfel :
Opțiunea Internet de 5 € credit - SMS cu textul "net5"

opţiunea de 5 € credit - 10 GB internet național + 1 lună Intenet la liber"
https://www.orange.ro/prepay/optiuni-prepay/#net