| Teodorel a întrebat:

Am auzit despre SAMSUNG GALAXI A5 2016 ca nu este foarte bun.
Sunt a opta si mi-au promis ai mei ca dupa examen imi iau orice telefon vreau, dar sa nu fie extraordinar de scump.
Telefonul asta mi s-a parut cel mai potrivit.
Puteti va rog sa-mi spuneti daca merita, si daca nu, ce ar trebui sa aleg.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

A5 2016 este destul de bun. Un punct slab este difuzorul care nu este strălucit, de abia se aude.

| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, eu la momentul actual îți scriu de pe un A5 2016. Persoanele care au zis ca nu e bun, sunt niște oameni invidioși ca nu îl au, cred...dar nu e deloc cum zic ei. A5 2016 se mișcă foarte bine. Pe Facebook, Youtube. Messenger. Oriunde l-ai baga el se mișca bine. Se mai găsește și lag. La toate telefoanele se găsește lag. Dar eu pot să-ți spune ca se mica foarte bine. Și dacă mai pui și construcția asta premium de zici ca se prelungi pe mâinile tale. Atunci e perfect. Bafta.