| Andre123madalina a întrebat:

Am cost suplimentar la Orange de 1.5 euro si as vrea sa scap de el ...sau..nu stiu.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca l-ai facut, cum sa scapi de el? il platesti cand iti vine factura.

| Catrice a răspuns:

Dacă ai folosit opțiuni mai mult decât cele prevazute de abonament cum poți sa scapi de ceva ce tu ai folosit?

| Violleta2022 a răspuns:

Suna-i si intreaba-i de la ce este acel cost si ca doresti sa anulezi acel serviciu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îl plătești la factura și scapi de el

Răspuns utilizator avertizat
| ℓαυяα a răspuns:

Nu ai cum. Doar dacă știi ca nu ai făcut cost suplimentar și in cazul asta trebuie sa vorbesti cu cei de la Orange, poate e o eroare de la ei.