| YouAndMe95 a întrebat:

Astazi mi-am reincarcat creditul cu 5 euro (sunt pe Orange). Peste cateva ore dupa reincarcare mai aveam 0.44 euro. Nu stiu de ce nu mai am 5 euro, avand in vedere ca nu am vorbit sau nu am dat sms-uri. Posibil costul suplimentar? Nu am primit nici un sms ca sa ma anunte ca am de platit cost suplimentar.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Este posibil sa se fi activat o optiune recurenta. Daca vrei sa verificam si noi, te rugam sa ne spui numarul tau de telefon intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helpers

Răspuns utilizator avertizat
| Lavi22 a răspuns:

Pai daca ai reincarcat pentru o extraoptiune cei 5 euro s-au dus pe ea