| Ionut_Ionut_1992_h4Fo a întrebat:

Am dat comanda de o husa inteligenta pentru Huawei p20 lite (https://m.emag.ro/......DHV94BBM/)
Care știe cum sa o activez? Am întrat în setări și am activat husa inteligenta dar tot nu merge. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| balaurul12 a răspuns:

Am aceeasi husa, si nu necesita nici o activare, pur si simplu inchideo si si o sa iti apara ora pe jumate de display cu husa inchisa, intra si asculta muzica si inchide husa si o sa pozi derula de pe display linistit piesele si de asemenea sa pui pauza ....la mine nu necesita nici o instalare straight face))

1 răspuns:
| cfrtobias a răspuns (pentru balaurul12):

Pai doar n-ar fi husa pe baterie sa ii fie necesara instalare laughing la Samsung cum am eu si poate de ar avea alta "sensibilitate la atingere" da nu e cazul la husa asta