| Paul_Radulescu_1990 a întrebat:

Am de ales intre 2 telefoane Samsung galaxy y duos si Samsung glaxy young duos care e mai bun?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MickeEyY a răspuns:

Buna,parerea mea este ca Samsung galaxy young duos este mai bun fiindca este mult mai performant si mai interesant decat y duos. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| nexus9710 a răspuns:

Galaxy y duos, e un model mai vechi, foarte slab cu un procesor de 832 MHz si 290 mb ram, ruleaza versiunea de android 2.3, iar galaxy young duos procesor 1 gb, 768 MB ram, ruleaza versiunea de android 4.0, 4.1 Jelly Bean, deci mai bun ar fi galaxy young duos

| BogdanVasc a răspuns:

Young Duos pentru cei cu pretentii.

| KinekT a răspuns:

Galaxy young.
procesor mai bun memorie ram mai buna
android mai nou micro sd pana la 64 gb
mergi cu increde pe young

| BunnyRabbit a răspuns:

Galaxy young-u clar

| raspunzatorul200 a răspuns:

Galaxy y duos eu am

| acergeorge a răspuns:

Sunt la fel

| iBenter a răspuns:

Galaxy young duos. big grin