| Tequieromuchaco_Alexia_1995 a întrebat:

Este vreo diferenta intre Samsung Galaxy Young S6310 si Samsung Galaxy Young S6310 Duos? happy (stiu ca Samsung Galaxy Young S6310 Duos este Dual sim. dar mai exista vreo diferenta? )

5 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

laughing numai prosti pe aici. asculta aici eu am Samsung galaxy y(nu cel dous) prietena mea are dous.
Dous are android 4.2 sau 4. ceva si cel simplu are 2.3.6 deci pe dous merg toate jocurile.

| Tequieromuchaco_Alexia_1995 explică (pentru xXxMeLexyxXx):

Ba, in primul rand. nu stiu pe cine ai facut prost dar, eu am 11 ani deci e normal sa fiu mai proastawinking Oricum mersi de raspuns

| DeMeTrIoN a răspuns:

Galaxy young duos am eu. Este destul de bun, eu sunt foarte multumita. In privinta diferentelor in afara de cartele nu stiu sa existe vreunawinking

| DeMeTrIoN a răspuns:

N-ai pentru ce, app incearca sa cauti ce Android are cel simplu, duos-ul are 2.3.6