| biancamiri81 a întrebat:

Am gasit recent o firma ce vinde telefoane se numeste AMCO, sunt la preturi accesibile, intrebarea mea este daca a mai comandat cineva si cum se procedeaza cu garantia produsului?

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Pentru aia 200-300 de lei parerea mea este sa nu te complici.
De obicei, magazinele/siteurile de genul aduc telefoanele pe un canal neoficial, adica care nu apartine de EU.
De multe ori acest lucru afecteaza garantia, si nu merita.
Decat sa-l cumperi de pe siteul respectiv cu 200 de lei mai ieftin si dupa sa stai langa el sa-l mangai sa nu se strice mai bine platesti si cu 500 de lei mai mult, dar macar sti ca in caz de ceva esti acoperit 100% si nu se baga nea Gigi in el cu surubelnita.