| Denyysa27 a întrebat:

Am incercat diferite coduri ca sa imi reincarc cartela de Cosmote si acum nu mai pot sa incarc telefonul.Sa stiti ca nu am avut posibilitatea sa imi cumpar o cartela.Stie cineva sa imi spuna daca mai pot vreodata sa incarc aceasta cartela?

2 răspunsuri:
| andreirapid a răspuns:

Sigur, cartela chiar si daca a fost blocata, se poate debloca la Cosmote. Depinde cat de nesimtiti sunt daca iti cer bani in plus sau nu! Totusi ce te-a mancat sa bagi coduri tampite, cartele nu se incarca prin coduri...
O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de spus, dar ti s-a blocat cartela, mi se pare ca adios. nu stiu asta la cosmote dar la Orange de obicei asa se intampla.