| Andrei_Mihai_1998 a întrebat:

Am incercat sa trimit un mesaj catre cineva dar la trimiterea mesajului imi scria eroare si nu s-a trimis. Am Samsung Galaxy Pocket 2! Va rog sa imi dati un raspuns pas cu pas.

1 răspuns:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut1 Verifica ca mai ai credit ori mesaje nationale daca persoane e in alta retea si daca cumva nu ai facut un Upgrande de soft si ai trecut la lollipo stinge si reporneste telefonul si reintrodu cartela.
Daca ai facut upgrande de soft va mai trebui sa astepti 1 luna pana se vor remedia problemele si va aparea pentru toate telefoanele.