| Dragonisgaby a întrebat:

Am un telefon Yezz dual sim cu tastatura normala, si am o problema. Cand vreau sa trimit mesaj nu merge... imi da eroare (Eroare la trimiterea mesajului). Mentione ca am credit, minute etc... ce e de facut? putin ajutor va rog?happy

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Setează-i centrul de trimitere mesaje.
Sau descarcă setările de la firma de telefonie mobilă la care ești abonat (sau ai cartela).

Răspuns utilizator avertizat
| Jude_Andrei_2000 a răspuns:

Cauta pe gogle "How to solver error send a mesage" eu am reusit si eu am avut aceeasi problema nu mai stiu cum se fac sad