| Crenwurst a întrebat:

Am instalat din Google market pe telefon aplicatia keep safe cu care ascunzi pozele care nu vrei sa fie vazute de ceilalti. Si nu pot sa scot afara o poza de acolo. Daca vreau sa scot o poza din aplicatie e stearsa. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Sterge aplicatia din telefon

| Crenwurst explică (pentru 8mariastar):

Am incercat si pozele nu erau in telefon. Cand am reinstalat-o pozele au fost din nou in aplicatie.

| 8mariastar a răspuns (pentru Crenwurst):

Incearca si baga pozele in Pc sterge aplicatia si dupai baga pozele din pc in telefon