| Muntenaşu_Sebastian_1998 a întrebat:

Am niste casti de Iphone 6 si le folosesc la un S4 dar mi se pare ca dintr-o data casca din stanga nu se mai aude cum trebuie... Oare ce s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

In general castiile de Apple sunt slabute, doar logo-ul de ele. Daca zici ca intre timp nu se mai aud bine, posibil firul sau mufa jack obosita. verifica casca -firu-mufa jack

| RaduTN a răspuns:

Baga-le in alt telefon si vezi cum se aude, daca se aude la fel, castile sunt stricate.