| Pomelopomilo a întrebat:

Am o mare problema: Am cautat pe tot internetul si nu am gasit nicio rezolvare. Caut o carcasa ORIGINALA pentru Blackberry 9300 Curve 3G. Am cumparat o carcasa pentru acest model de pe un magazin online,mi-i s-a spus ca e originala,si pe cand am montat-o pe telefon nu se imbinau corespunzator partile componente,iar carcasa avea surplus de plastic in unele locuri. Asadar, nu e originala. Ofer si 200 de lei maxim, doar sa imi spuneti unde as putea gasi o carcasa originala pentru acest model. Am cautat pe Okazii.ro,dar nu sunt originale,sunt doar copii calitatea A+,ceea nu ma incanta cu nimic. Va rog frumos,daca stiti ceva in legatura cu problema mea, oferiti-mi un raspuns. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Eu zic sa-l duci la un service si sa spui acolo CLAR ce doresti(poate e nevoie de o comanda/avans). Daca nu se conformeaza repede la protectia consumatorului(bineinteles ca trebuie sa le spui si bugetul de care dispui).Asa depe net e mai greu si apoi trebuie returnat/transport...
Succes! thumbs up