| anonim_4396 a întrebat:

Pareri despre Blackberry Curve 9300? confused

5 răspunsuri:
| xgaming31 a răspuns:

E un telefon modest pentru un pret de 900 lei iti sugerez sa te orientezi pe modelele ce ruleaza pe platforma android.

| Biancaϟ a răspuns (pentru xgaming31):

Ma gandeam si la android, dar majoritatea sunt cu touch screen si sunt satula pana peste cap de telefoane cu touch screen laughing

| xgaming31 a răspuns (pentru Biancaϟ):

Da dar sunt si telefoane qwerty cu platforma android:
Motorola Flipout
Samsung i5510 Galaxy
HTC Desire Z
Motorola Milestone 2
Motorola FIRE XT311
Samsung Galaxy Y Pro Duos B5512
HTC ChaCha
Acestea sunt cele mai cunoscute modele
Aici ma refer nu doar la telefonul pe care l-ai ales tu dar si in general
+ BlackBerry telefon cu designe placut business fashion
- BlackBerry camera proasta, aplicatii putine si e pe cale de disparitie datorita caderi actiunilor firmei canadiene

| Biancaϟ a răspuns (pentru xgaming31):

Da. am cautat si eu telefoanele alea pe google, nu stiu. o sa ma mai gandesc thinking eu sunt obsedata de messaging si de aia prefer tastatura qwerty + ca aplicatiile care imi place mie is cam toate available si pe BB :/ in afara de instagram, dar pot trai si fara el laughing mersi de ajutor oricum!

| Biancaϟ a răspuns (pentru Biancaϟ):

Care imi plac*. sorry