| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, am instalat ceva aplicatii azi pe un Samsung cu android, dupa ce am jucat un joc, face warp mi s-a restartat telefonul, dupa ce a pornit nu a mai vrut sa intre in nimic, in meniu in muzica in nimic, l-am restartat de 4-5 ori, ce sa fac? heeeeelp

1 răspuns:
| argint321 a răspuns:

...hmm probabil ce ai descarcat uh sa fi avut virusii ..sau un prog rau intentionat care e pentru a face sa nu mearga telefonul du-te l aastia care se ocupa cu soft.