| Meli34 a întrebat:

Am o problema. Am pe telefon 5 euro si vreau sa imi activez optiune. Suna la *100# si aleg nr 5. Optiuni. De acolo aleg a 2-a optiune, 2000 de minute si 2000 de Sms in retea+ 70 minute si 70 sms internationale cu 5 euro. Ok. Si dau acolo sa imi activeze si imi zice: va rugam sa asteptati mesajul scris de confirmare...si il astept, si nu vineeee, Am asteptat ff mult si nu mi-a venit, si am incercat de mai multe ori, dar nu merge, daca puteti sa ma ajutati va dau funda..Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xgamerz a răspuns:

Am patit si EU asa de multe ori, in cazul asta trebuie sa suni la operator, si o sa iti rezolve ei. Adica iti poate pune optiunea direct.
Suna la 444 daca esti pe Orange.
Baftawinking

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La 30minute-1 oră după acel mesaj care spune să aştepţi confirmarea poţi suna la 333 ( credit ) şi apare confirmarea ( dacă s-a reuşit selectarea opţiunii ).

Dacă nu, atunci suni de pe telefonul tău la 444 Serviciul Clienţi ( Orange PrePay ).

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Spune-ne numarul tau de telefon intr-un mesaj privat. Verificam situatia contului tau si revenim cu un mesaj.
O zi buna,
Orange Helpers