| madalina521 a întrebat:

Am o problema cu datele mobile de pe telefon! cand le activez imi arata ca sunt activate, dar nu merg, iar uneori nici nu imi mai arata ca sunt activate si, subliniez, am date. Am un LG iar datele mobile le primesc de la Vodafone

cum fac sa mearga?

FUNDA

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Prima data intri in recovery mode (vezi tutoriale pe net cu sa faci) apoi te duci cu butonul de volum down la wipe cache partition selectezi cu butonul power, iar dupa te duci la reboot sistem now si tot cu butonul power selectezi si apoi se va deschide apoi telefonul si iti vei activa datele mobile. Operatiunea aceasta nu iti va sterge nimic important din telefon...doar date: istoric la nu stiu ce browser sau date vechi care nu iti trebuie sub nici o forma. Sper ca te-am ajutat. big grin