| Diana321 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul de pe mobil..Il descarc si imi intra pe el, dar dupa ce ies si intru iar, mi se inchide telefonul.Iar daca incerc sa-l descarc iar, tot asa se intampla.Ce AS PUTEA FACE?
P.S : Am un telefon Samsung S-3350
funda:*

Răspuns Câştigător
| Tavy201 a răspuns:

Inseamna ca nu descarci o versiune compatibila sau e virusata...incearca aici: www.zedge.com stiu ca ei au aplicatii pentru telefoane cu Java

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Dar nu cumva telefonul tau trebuia sa aiba deja facebook pe el,pentru ca eu asa vad in imaginea telefonului, nu conteaza, telefonul tau nu suporta versiunea aia de facebook, dar nu trebuie neaparat sa downloadezi aplicatia, poti sa intri de pe internet pe facebook! Funda?