| sexycutza a întrebat:

Bai cum downloadez yahoo messenger pentru mobil, intru pe google pe telefon dow download yah messenger pentru telefon si nu gasesc...am 3350 samsung Ch@at

3 răspunsuri:
| sexycutza explică:

Da kesha are dar nu merge sa ma loghez cu id meu cel bun ce crezi...

| Keshaaa a răspuns:

Pai samsungul asta are deja yahoo messengerhappy

| Limonada a răspuns:

In downloadezi de pe ebuddy scre la google ebuddy si iti da si messenger dar inducat ar fi sa intri de pe telefon pe google si sa scrii ebuddy mesenger ala e pentru telefon si e super. Bafta!