| Gaming_RazziHell_1990 a întrebat:

Am o problema in legatura cu telefonul meu.Detin un Allview P6 Life si de fiecare data cand activez conexiunea de date (sau megabaiti de internet) in maxim 30 de secunde, telefonul se opreste brusc.Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| 44TheSinner44 a răspuns:

Ce trebuie sa faci? Sa nu-ti mai cumperi niciodata telefon Allview. Spun asta pentru ca si eu am avut un telefon Allview si facea figuri mari. Telefoanele lor sunt foarte buguite/proaste. Nu-ti mai lua, frate. Serios.