| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat ieri telefonul E-Boda V200, insa am o mica problema. Am introdus o cartela de Cosmote, am configurat manual setarile pentru internet, insa, dupa ce activez conexiunea de date, la scurt timp imi apare o notificare in care mi se spune ca am pierdut conexiunea la internet si se solicita activarea roamingului de date din setarile telefonului. Mentionez ca fara aceasta optiune bifata nu pot avea acces la internet pe telefon. Va rog, puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| CosmoteRomania a răspuns:

Buna!
Te rugam sa contactezi serviciul de relatii clientii la unul din numerele 1234 / 0766.12. 1234 – apel gratuit de la telefonul mobil COSMOTE.
Multumim!