| εмiLч97 a întrebat:

Am o problema la magazinul de aplicatii de la Windows Phone (am Nokia Lumia 625). Chestia asta e cam de vreo saptamana si desi sunt conectata la Wi-fi se deschide o fereastra si spune: "Problema la finalizarea cererii. Incercati din nou mai tarziu. Acest cod eroare poate fi util pentru mintile iluminate: 805a8011" iar singura optiune dupa ce citesc mesajul este "Inchideti". Ce ar trebui sa fac"?

3 răspunsuri:
| 24082000 a răspuns:

Sa nu-ti mai iei niciodata Nokia Lumia nu sunt bune, si fratele meu are iar cand da sa intre pe fb sta putin si dupa telefonul se intoarce singur la meniu!

Răspuns utilizator avertizat
| Zingaro_Giorgio_1990 a răspuns:

Ai rezolvat problema? Aceasi problema o am si eu... si nu gasesc rezolvarea...