| εмiLч97 a întrebat:

Am o problema la magazinul de aplicatii de la Windows Phone (am Nokia Lumia 625). Chestia asta e cam de vreo saptamana si desi sunt conectata la Wi-fi se deschide o fereastra si spune: "Problema la finalizarea cererii. Incercati din nou mai tarziu. Acest cod eroare poate fi util pentru mintile iluminate: 805a8011" iar singura optiune dupa ce citesc mesajul este "Inchideti". Singura solutie e sa resetez telefonul. Intrebare: cand resetez telefonul trebuie sa scot microSIM-ul si cardul SD?

1 răspuns:
| bogdan2202 a răspuns:

Încearcă sa opresti Wi-fiul si sa încerci iar. Daca îl resetezi scoate doar cardul.