| Bucharest_Alex_1984 a întrebat:

Am o problema la un Samsung Galaxy s3, de 2 zile imi tot apare un mesaj gen "Procesul com.android.systemui s-a oprit". Dau ok si degeaba, ce e posibil sa aiba concret? Mentionez ca am reformatat telefonul si am revenit la setarile din fabrica dar tot asa face, aveti idee ce pot face sa fixez aceasta problema?

4 răspunsuri:
| Sebitheking a răspuns:

Am m-ai pățit așa
E posibil ca spațiul de stocare să fie umplut
Eu mi-am făcut puțin loc și a mers

| GeorgyGeoClau a răspuns:

Problema este ultimul update al aplicatiei Google. Uite aici rezolvarea: https://www.youtube.com/watch?v=R3rjL5gz5TU

| Bucharest_Alex_1984 explică (pentru GeorgyGeoClau):

BRAVOOOO frate am rezolvat problema. Am facut exact ca in acel videoclip si acum merge perfect. Multumesc mult, bafta

| GeorgyGeoClau a răspuns (pentru Bucharest_Alex_1984):

Cu placere si ma bucur ca ai rezolvat problema!