| xXAn0nymXx a întrebat:

Sall TPU,
am o problema cu telefonul
am un Samsung galaxy gio si nu ma pot conecta cu usb la pc..il pot folosi doar pe post de incarcator.
mai exact, inante mergea, dar de vreo 3 zile mi-am reformatat telefonul (revenire la setarile din fabrica) si nu mi se mai conecteaza.ce pot face?

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Http://www.imageshack.com/i/nq7y8aj
uite aici, in acea portiune care este incercuita cu rosu iti va scrie ceva de genul:dispozitul usb a fost conectat atingi acea bara si o dai in jos
acolo v scrie :In desfasurare si sub intr-un cenar dispozitivul usb a fost conecatat intri acolo siti apare logo-ul de la android si sub el scrie conectare spatiiu stocare usb dai acolo si dupa iti va aparea o fereastra cu conectare spatiu de stocate USB, dupa dai ok si va merge...asa trebuie sa faci de fiecare data mie asa mi-a mers funda plz...a si nu este nevoie de Samsung kies

ia incearca, asa este la Samsung galaxy y, nu stiu cum e la gio, dar sper sa te fi ajutat

1 răspuns:
| Scheider a răspuns:

Cand il bagi in USB trebuie sa scrie ceva de genu se conecteaza la pc.De acolo urmeaza pasii pe care tii cere si sper sa-ti mearga