| Andrey550 a întrebat:

Am primit un update pe Huawei p9 lite 2017 de 2. 25gb, în momentul de fata nu prea mai am memorie de stocare. Întrebarea mea este ca, dacă nu am memorie de stocare libera, pot sa instalez update-ul?

4 răspunsuri:
| Vallentin05 a răspuns:

Daca nu ai memorie, nu poti instala nimic, poti reseta telefonul sau sa incerci sa instalezi update-ul, daca nu merge poti sterge fisiere din telefon pentru a elibera spatiul sau sa resetezi telefonul. Bafta! Funda?

| Anon31241212 a răspuns:

Cumpara un card SD pentru telefon si muta toate chestiile pe el. Update-ul se va putea instala dupa ce va fi putin mai libera memoria.

| Andrey550 explică (pentru Anon31241212):

Mersi oricum am încercat și a mers chiar daca am avut doar 500mb liber și în plus din aia 500de mb liberi acum am 4gb liberi

| Andrey550 explică (pentru Vallentin05):

Mersi oricum am încercat și a mers chiar daca am avut doar 500mb liber și în plus din aia 500de mb liberi acum am 4gb liberi de stocare