| SorinELoo7 a întrebat:

Am ramas fara telefon si imi trebuie neaparat unul nou. Pe care sa-l aleg: Samsung Chat 357 sau Nokia Asha 302 http://www.emag.ro/compare/93 Eu as merge pe Nokia... voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Părerea mea este să nu-ţi cumperi Samsung Chat 357 fiindcă se blochează, deşi nu e un telefon cu touchscreen ci are tastatura querty.
Nokia Asha 302 este un telefon mult mai bun.Ţi-l recomand!

| Corinastf a răspuns:

Telefoanele sunt aproape identice, desi eu prefer telefoanele Samsung, pot spune ca Nokia Asha 302 e mai sunt ca Samsung Chat 357, Nokia are rezolutia de senzor mai mare ca Samsung si da dizain arata mai bine.

| horia2012 a răspuns:

Nokia Asha 302. Are un coleg si e foarte bun.

| SorinELoo7 explică (pentru horia2012):

Am gasit si acest telefon http://www.emag.ro/......EV4KKBBBM/ care este mult mai bun ca cele doua modele prezentate si destul de acceptabil. Daca l-as lua, voi intampina probleme in viitor?

| horia2012 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Da, e foarte bun pret/performante. Nu cred ca vei avea probleme. Samsung in general e o firma foarte buna.
Mie nu-mi plac cele cu tastatura querty pentru ca nu pot apasa bine pe butoane, dar daca tu de descurci e OK.

| SorinELoo7 explică:

Daca as lua Samsung Chat 357 care are conexiune 2G, imi va functiona netul de pe Frog, ca pe un telefon cu 3G (stiu ca 2G-ul este mai slab)? Cu aplicatiile sociale nu voi avea probleme... Aplicatia WhatsApp va fuctiona?