| Izzysa a întrebat:

Am si eu o problema la telefonul meu mobil. am un Samsung galaxy s3 si langa camera de fotografiat este un beculet mic rosu si sta mereu aprins de la un timp si nu stiu cum sa fac sa il sting va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Vlad_Vladutz_1994 a răspuns:

Asa este din fabrica nu ai ce sa ii faci merge tot timpul ala funa?big grin

1 răspuns:
| SweetChildOAxls a răspuns:

Acel beculet e normal. Reprezinta un senzor. Nu il poti stinge, si chiar daca ai putea, s-ar dezactiva anumite functii ale telefonului.