| dragonu3 a întrebat:

Hei! Am un Samsung galaxy s3 neo iar atunci cand intru la o persoana la mesaje sau cand fac un apel se aprinde al 2-lea beculet de langa camera frontala. E rosu? Ce se intampla? Pot sa il dezactivez? Si nu e butonul de notificare din stanga!winking

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Cu ce te deranjeaza ala? laughing)) Si la mine mi se aprinde cateodata dar nici nu il bag in seama. La notificari cred ca daca il opresti nu se mai aprinde deloc.