| Kolors a întrebat:

Am telefonul asta : https://www.google.ro/......ps?/search si nu stiu de unde sa descarc si vreau sa descarc videoclipuri de pe youtube dar nu stiu unde sa le fac mai mici pentru ca nu imi merg pe tefelon.

1 răspuns:
| MaxKiller911 a răspuns:

Intra de pe PC pe youtube apoi deschide o fila noua si intra pe flvto.com,selecteaza formatul 3gp sau mp4 ( depinde ce suporta ) si intra din nou pe youtube, copiaza link-ul si pune-l in bara aceea de pe flvto.com,asteapta sa se descarce si trage-le prin cablu de date sau pune-le pe MicroSD