| iuliusnedelcu a întrebat:

Buna!

Cum pot descarca un videoclip de pe youtube care sa mearga pe acest telefon https://www.google.ro/......ps?/search Am descarcat un videoclip de pe youtube care nici macar nu la citit in telefon.

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Telefonul tau citeste doar fisiere video in format Mp4 sau 3gp. Trebuie sa convertesti video-urile dupa ce le descarci de pe youtube si sa ai grija cand le convertesti sa le setezi la o rezolutie de maxim 320x240. Cel mai bun convertor folosit de mine este Xilisoft. Sper ca te-am ajutat.