| GAGAbRIRIel a întrebat:

Am un Alcatel One-Touch 991, din ianuarie 2012 si vreau sa il vand. Imi puteti spune cat pot sa iau pe el? Telefonul este in stare buna. Accesorii - husa pentru spate din silicon si husa flip. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Älli_Ålle_1999 a răspuns:

Păi avand in vedere ca au aparut telefoane mai performante...si daca te uit la un pret(care se cumpara nou nout) este 398 lei...deci 250-300 este acceptabil...* Succes

| Dzeko7 a răspuns:

100-150 de lei. Daca te duci la un amanet 40 de lei.

| Dyzz a răspuns:

150-200 lei se vinde. Pune anunt pe olx.ro sau pe tocmai.ro si pune preturi diferite vezi la care site te contacteaza. Sper sa te fi ajutat. Noroc.