| Eugeniusu a întrebat:

Am un HTC cu stereo speakers. Ce inseamna asta? Se aude muzica mai bine sau mai tare? Sau are 2 difuzoare, ca nu-mi dau seama?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunetu stereo este produs din 2 difuzoare si are mai multa calitate decat sunetul mono (care este reprodus de doar un difuzor)

| Eugeniusu explică (pentru anonim_4396):

Dar muzica se aude doar in difuzorul de jos al telefonului, trebuie pornit de undeva si al 2-lea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Eugeniusu):

Ce telefon ai? Difuzorul ''de sus'' e doar pentru apeluri s-ar putea sa nu ai sunet stereo la telefon.

| Eugeniusu explică (pentru anonim_4396):

Htc One M9