| ionutclapon08 a întrebat:

Salut! Am un telefon Huawei Mate 10 Pro care are difuzoare stereo si de ieri unul dintre difuzoare nu se mai aude deloc(ala de jos) si difuzorul de sus inca se aude, cand intru pe o melodie ceva difuzorul de jos se aude cam o secunda dupa nu se mai aude deloc, ma poate ajuta cineva cu problema asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Redeschide telefonul. Dacă nu funcționează nici asa, fă-i o revenire la setările din fabrica. Dacă nici asa, atunci îl trimiți în garanție.

| FindMyName a răspuns:

Asta mi s-a întâmplat și mie, redeschide-l. Mie mi-a funcționat asa

| floruits a răspuns:

Bună!

Poți să faci următoarele lucruri:
• Repornește-ți telefonul;
• Resetează setările;
• Faci resetări de fabrică;
• Îl duci la serviciu
• Îl duci la garanție
• Poți să contactezi Huawei Suport și să le spui problema ta ( Doar dacă știi limba engleză )

Zi frumoasă.