| MihaiManolache a întrebat:

Am un Huawei ascend g300 cu android 4.0.3. (upgradat de mine din campul despre telefon din setari). As dori sa ii fac un upgrade la 4.1. dar pentru ca la setari imi spune ca nu gaseste nici o actualizare am apelat la voi. Cum il pot upgrada?

Multumesc Anticipat

2 răspunsuri:
| Victoria_SnoopyVicka_1990 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon.Eu am android4.0.3.Nu ai cum sa il upgradezi daca nu ai o actualizare disponibila.Tot ce trebuie sa faci e sa astepti urmatorul update la Jelly Bean(4.1).Sper ca te-am ajutat

| MihaiManolache explică (pentru Victoria_SnoopyVicka_1990):

Multumesc, dar mai astept raspunsuri.