| adelina1011 a întrebat:

Ce telefon este mai bun: Nokia lumia 610 sau Huawei ascend g300?
Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ra21Q a răspuns:

Chiar daca Huawei are android, iti sugerez Nokia deoarece banuiesc ca are windows pe el. Huawei nu mi se pare o firma de incredere, iar Nokia face niste telefoane de calitate.

4 răspunsuri:
| CapDeCiuperca a răspuns:

Poi stim toti ca la imceputul mobilelor Nokia erau the best.Cu timpu absolut toate firmele de telefon au evoluat adoptand android si alte sisteme de operare, in afara de Nokia care li s-au parut mai ieftin sa plateasca bani pentru windows phone ca OS decat androidu de la Google.Deci daca vrei un telefon inteligent alegi aproape orice decat Nokia. Daca vrei sa dureze 10 ani si sa-l folosesti mai mult de frumusete, Nokia.

| sltlp a răspuns (pentru CapDeCiuperca):

Auzi, nu e mai ieftin. windows phone costa, android e gratis, il pune cine vrea fara sa dea nici un ban

| CapDeCiuperca a răspuns:

Lol,eu nu as vorbi daca nu am habar ca srdani.Auzi android e gratis, pai daca era gratis crezi ca Nokia mai tinea porcaria aia de symbian si mai nou in loc de android sa bage windows care isi face upgrade minor odata la 1 an. Pff cel mai rau sa vorbesti cand ai iq-ul fraged.