| al3x955 a întrebat:

Am un iphone 3g...4.2.1 jailbreak si am incercat sa instalez ceva cu cidya si dupa ce am dat restart a ramas blocat la sigla Apple(marul) si o rotita care se tot invarte pana se termina bateria....solutii?sad

Răspuns Câştigător
| bogboy101 a răspuns:

Du-te la un specialist cu el sa ti-l resofteze.Sau cumpara unul imitatie sau de la un prieten.happy. Funda?

2 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Buna.Cred ca trebuie resoftat.Intra in Itunes si reinstaleazai softul original.Sau du-te la un specialist dar cred ca te casta pana in 30-50 lei max. Funda?

| al3x955 explică (pentru bogboy101):

Problema este ca s-a stricat si cablul de date(nu mai functioneaza) si nu pot intra in itunes... acum sa cumpar alt cablu de date...