| Misha4217 a întrebat:

Am un iphone 3gs, am pus parola gresita de multe ori.acuma imi scrie iphone dezactivat conectare la itunes,, pentru aceasta am auzit ca trebuie sa-i fac un restore.din pacate butnul meu power nu functioneaza.sai pot face un restore.stie cineva exista vreo metoda sal decodez fara restore.sau programe ceva..va roog mult.

2 răspunsuri:
| FiNeBoyMe a răspuns:

Parola de deblocare? daca e parola de deblocare trebuie sa-ti ramana dezactivat doar cateva minute....nu stiu ce sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da'mi mie Iphone'u laughing