| Misha4217 a întrebat:

Buna am un iphone 3gs si nu imi merge tot ecranul cind apas. aveam parola si nu-l puteam conecta la itunes, nu imi merge a bine ecranul si am pus parola gresita de ft multe ori.shi acum imi scrie Iphone dezactivat reincarcati peste 5 minute apoi 1 ora..acum imi scrie iphone dezactivat conectare la itunes, poate sa se fi blocat sau ce sa fac poate fi facut.astept rs.ms mult.

1 răspuns:
| amelicika a răspuns:

Du-te la Orange iti va explica problema, sau cumpara telefon nou iar daca dupa ce va fi reparat pleaca la calibrare.