| SkNe_Radu_1997 a întrebat:

Am un iphone 4 original, dar de aseara l-am pus la incarcat si mai aveam 15% azi dimineata aveam 56% si plus de asta nu imi apare ca se incarca, ce ar putea fi, bateria sau incarcatorul si ce as putea face? straight face

Răspuns Câştigător
| 75414254 a răspuns:

Du-te cu el intr-un magazin de telefoane cosmote/Vodafone/Orange oricare sau la un service de telefoane si eu am avut probleme cu telefonul si la astea am apelat si m-au ajutat iar problema ta nu pare foarte grava deci or sa te rezolve repede. sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| SkNe_Radu_1997 explică (pentru 75414254):

Am rezolvat Mersi mult oricum ai funda! happy

| 75414254 a răspuns (pentru SkNe_Radu_1997):

Ok ma bucur mscar ca ai rezolvat happy :*