| Strugaru_Emanuel_1995 a întrebat:

Am un Iphone 4S din America, si cand bag cartela in el, scrie in bara de sus 3G si apar si niste punctisoare, si după ce aleg o retea wireless pentru activare; sccrie sim nevalid. Mă puteți ajuta? dacă e codat, imi puteti scrie cum să-l decodez gratis?

4 răspunsuri:
| Alli1224 a răspuns:

Daca pe cartela 3G ani niste imagini si altele, inseamna ca nu merg formatele

| Strugaru_Emanuel_1995 explică:

Sau să scrieti cum il pot activa!

| Strugaru_Emanuel_1995 explică (pentru Alli1224):

Pai cartela care o bag inauntru este cartela MicroSim de la Orange PrePay

| Alli1224 a răspuns:

Pai, la Iphone merg doar cartelele nano