| Nan11 a întrebat:

Am un Motorola milestone, cand a aparut in 2009 a aparut cu androidul 2.1.etc,as putea sa ii instalez androisul 2.4.etc tinand cont ca are 256RAM si un procesor de 600Hz adica o sa mearga mai greu daca ansroidu e mai nou?

3 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Nu nu o sa mearga mai greu doar ca vor aparea unele chestii ca no sa te mai tina bateria cat te tinea si unele buguri acuma depinde de tine daca vrei sa ristiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar vezi ca a aparut update oficial!
Trebuie doar sa iti incarci bine de tot bateria si sa mergi la SETARI > DESPRE TELEFON > ACTUALIZARE si apoi urmeaza pasii de acolo. Nu intrerupe chestiile acelea decat atunci cand se termina instalarea. Nu te speria, bateria te va tine. Doar asteapta sa se instaleze, nu il opri, nu scoate bateria, ca sa nu se strice.
Vezi sa fii conectat la internet de preferat prin wireless
Daca telefonul este in engleza mergi la SETTINGS > ABOUT PHONE > SYSTEM UPDATE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar daca versiunea este mai noua, sa stii ca va merge mai bine.