| chioscuta a întrebat:

Am un Nokia 6070 si am pus codul de securitate cand blochez tastatura.cand deblochez telefonul imi cere codul.problema este ca eu numai tin minte codul. fara cod nu mai pot face nimic pe el.ce pot face?

2 răspunsuri:
| xPoc a răspuns:

Salut! incearca sa intri in telefon prin calculator cu cablu de date..si sa il sesetezi la setarile din fabrica... daca nu merge trebuie sa te duci la reprezentantii de la Nokia

| Flubber a răspuns:

Daca nu aflii codul te duci la un service de telefoane si costa 15lei sa iti scoata codu sa il puna ei pe cel original sau 30-35lei sa iti schimbe softul.bafta