| ĆǿρίℓNέвμή a întrebat:

Am un Orange Nivo. si azi mi s-a blocat. si i-am scos bateria, iar acum ne se mai aprinde. Stie cineva ce are?[ Funda].

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti recomand sa verifici daca telefonul este incarcat. Daca acesta mai are baterie dar totusi nu se aprinde, va trebui sa apesi simultan butoanele de Volum sus + Volum jos + butonul de deblocare. In situatia in care telefonul nu mai reactioneaza deloc, va trebui sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura de achizitie si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop pentru a fi trimis ulterior in service.

Cu prietenie,
Orange Helper