| dociuionut258 a întrebat:

Am un telefon Allview p5 life și nu se mai aprinde. Umblam pe el și s-a blocat, i-am scos bateria, l-am aprins și rămâne blocat, cred că e softul. Voi ce ziceți?

3 răspunsuri:
| MitzaaRulzz a răspuns:

Salut! Am patit exact acelasi lucru, dupa vreo 6 luni de utilizare. Am incercat sa-l formatez si nu a mers. L-am trimis la garantie si cei de acolo au rescris softul si acum merge foarte bine. Daca nu mai e in garantie, e destul de naspa... Oricum trebuie sa ajunga la un service tongue

| dociuionut258 explică (pentru MitzaaRulzz):

Lam loat de la amanet, nu am garantie crying ce telefon ai acum? Allview?

| MitzaaRulzz a răspuns:

Da, e tot ăla